RE/MAX Top Reality

Prodej domu - Letovice, ulice Česká

Česká, Letovice mapa
Cena u makléře

Prodej domu - Letovice, ulice Česká

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji komerční nemovitost v Letovicích, na ulici Česká. Ta stojí na pozemku o výměře 940 m², disponuje dvěma nadzemními podlažími o celkové podlahové ploše přes 600 m² a v současné době je využívána pro firemní účely. V přízemí se nacházejí kanceláře, jedna kompletně vybavená bytová jednotka využívaná majitelem firmy, tři velké garáže využitelné i pro nákladní vozidla, dílna, dvůr, toalety a technické zázemí objektu. Ve druhém patře nalezneme druhý kompletně vybavený služební byt, dalších několik kanceláří, archiv a půdní vestavbu. Dle platného územního plánu se prodávané nemovitosti nacházejí na plochách smíšených výrobních, konkrétně povolují umísťování staveb pro výrobu, služby a skladování či maloobchodní a obchodní provozy. Dále povolují stavby a zařízení občanského vybavení pro kulturu, stravování a ubytování, stavby a zařízení pro zemědělskou činnost a další. To vše s možností soukromého bydlení majitele/správce. Nabízí se zde tedy široká škála využití od aktuálně využívaných firemních prostor, přes obchody, nejrůznější provozovny služeb až po diskotéky, restaurace, penziony, ubytovny a jiné ubytovací zařízení. Jedná se o atraktivní místo pro sídlo Vaší firmy či ideální investiční nemovitost, která díky své pestré škále využití skýtá ideální příležitost pro Váš podnikatelský záměr.

Letovice se nacházejí 40 km severně od centra Brna se skvělou dostupností do této moravské metropole. Prochází tudy hlavní silniční tah Brno-Svitavy (autem 35 minut) a železniční koridor Brno-Česká Třebová-Praha.

Pro více informací či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. V případě více vážných zájemců majitel upřednostní toho s nejlepší nabídkou.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: Cena u makléře Číslo nabídky: 289-NP00099 Obec: Letovice Ulice: Česká

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname: email: fullname: lname: phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Zdeněk Koupý
Ing. Zdeněk Koupý
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fname: email: lname: phone:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Patrový
Stav domu Velmi dobrý
K dispozici od 01.02.2023
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Okraj obce
Vybaveno Částečně
Zastavěná plocha m2 297
Užitná plocha m2 495
Plocha parcely m2 940
Datum nastěhování 01.02.2023
Počet podlaží objektu 2
Číslo podlaží v domě
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 148/2007 Sb.