RE/MAX Top Reality

Pozemek pro výstavbu rodinných domů

Ždánice mapa
1 990 000
Pozemek pro výstavbu rodinných domů Pozemek pro výstavbu rodinných domů Pozemek pro výstavbu rodinných domů Pozemek pro výstavbu rodinných domů Pozemek pro výstavbu rodinných domů Pozemek pro výstavbu rodinných domů
Zobrazit fotografie

Pozemek pro výstavbu rodinných domů

Nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu rodinných domů. Tento pozemek pro bydlení o celkové ploše 5030 m² nabízí nejen možnost výstavby vlastního domu, ale také vynikající investiční potenciál.

Výhodou tohoto pozemku je jeho strategická poloha. Nachází se v klidné části obce Ždánice.
Obec Ždánice byla v letech 1980 - 1992 pod samosprávou Bystřice nad Pernštejnem. Od roku 1992 je samostatnou obcí. Občané za prací z větší části dojíždějí, nejčastěji do blízké Bystřice nad Pernštejnem. V obci se nachází vodovod, kanalizace a v roce 2004 byla dokončena plynofikace obce. V blízkosti obce se nachází krásné lesy s možností krásných procházek a houbaření. Obcí prochází cyklostezka a v zimě jsou v blízkosti obce běžecké trasy s možností napojení až na lyžařský areál Nové Město na Moravě. Z památek v okolí dále lze jmenovat hrad Pernštejn, zříceniny hradu Zubštejn, Aušperk nebo Pyšolec. Nedaleko od obce se nachází Westernové městečko Šiklův mlýn. města, avšak s výbornou dostupností ke všem potřebným službám a veřejné dopravě

Díky své poloze v blízkosti škol, obchodů a zdravotnických zařízení představuje tento pozemek pro investory atraktivní příležitost.
Pozemek pro výstavbu nabízí nejen prostor pro vytvoření vlastního domova, ale také možnost budování dalších nemovitostí, jako jsou rodinné domy k pronájmu. Investice do tohoto pozemku slibuje vysokou návratnost díky stabilnímu trhu s nemovitostmi a rostoucí poptávce po kvalitním bydlení v této oblasti.
Celková plocha pozemku umožňuje flexibilitu při plánování a rozvoji. Díky tomu můžete realizovat své vize a přizpůsobit stavbu svým individuálním potřebám a požadavkům.
Nabízíme vám jedinečnou příležitost investovat do tohoto pozemku pro výstavbu a vytvořit si stabilní zdroj příjmů v budoucnu. Nechte své peníze pracovat za vás a využijte potenciálu této lukrativní nemovitosti.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi a pomůžeme vám realizovat vaše investiční plány.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 1 990 000 Číslo nabídky: 289-NP00164 Obec: Ždánice

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 990 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

email: fname: lname: phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Petr Rizner
Ing. Petr Rizner
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: lname: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 5030
K dispozici od 08.01.2024
Umístění objektu Okraj obce
Inženýrské sítě Vodovod
Stavba Ostatní
Datum nastěhování 08.01.2024
Vyhláška 264/2020 Sb.