RE/MAX Top Reality
Mgr. Marcela Poláková

Mgr. Marcela Poláková Makléř

Kontaktovat Nemovitosti Mgr. Marcela Poláková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 13717596.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Ano, spolupráce byla vynikající, rychlé jednání, okamžitá smlouva s klientem. Pokud budu pronajímat byt podruhé, obrátím se na p. Polákovou znovu.

Hodnocení: 5/5

Profesionální přístup makléřky byl přesně to, co jsem potřebovala (bála jsem se, že by můj dům prodával někdo bez zkušeností, tak jak se mi kdysi stalo u pronájmu bytu, kdy tehdy slečna věděla méně než já z internetu). Paní makléřka byla vždy ochotná mi vše vysvětlit a pomoci mi. Oceňuji informovanost o místě objektu a také ,,připravenost" na prohlídky. Když se mne někdo ptá že známých na prodej domu, tak vždy chválím a doporučuji...

Hodnocení: 5/5

Paní Marcela Poláková je odbornice, své práci rozumí. Prodávala mou chalupu - historické stavení a vzhledem ke svému původnímu vzdělání dokázala historickou hodnotu domu ocenit a také na ni poukázat potenciálním zájemcům. Je velmi obětavá, má příjemné vystupování. Její servis počínaje zdokumentováním pozemku i nemovitosti a následnými prohlídkami až po závěrečné sjednání podpisu kupní smlouvy a celého procesu prodeje byl perfektní. jsem maximálně spokojená.

Hodnocení: 5/5

Profesionální, lidský a velmi seriózní přístup

Hodnocení: 5/5

s paní Polákovou jsem byla nadmíru spokojena, vše zařídila a onic jsem se nemusela starat. Doporučila jsem při prodeji i kamarádce, je také velmi spokojena.

Hodnocení: 5/5

S paní Polákovou jsme byli velmi spokojeni, lepšího makléře jsme si nemohli vybrat. Přestože jsme prodávali nemovitost na druhém konci republiky, nebylo to pro makléřku vůbec žádný problém. Vystupuje profesionálně a k tomu má velmi lidský přístup. Na takovéto zaměstnance by měla společnost být velmi hrdá a vážit si jich.

Hodnocení: 5/5

Bezchybné profesionální jednání,stoprocentní odborník.

Hodnocení: 5/5
Načíst další reference

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
fullname: email: phone: